Beşiktaş sol bekini buldu! Geliyor...

Douglas'ı transfer ederek sağ bekte problemi çözen  Beşiktaş   sol   bekini  de buldu! Flamengo forması giyen Miguel Trauco'nun bu gece çıkacağı maçtan sonra Beşiktaş'a imza atmak için yola çıkac

haber7
0

Flamengo’nun bu gece Emelec ile oynayacağı maçtan sonra Trauco’nun Beşiktaş’a imza atmak üzere takımdan ayrılacağı iddia edildi. Oyuncunun sözleşmesi aralıkta bitiyor.

Beşiktaş transferde  sol  bek üzerinde yoğunlaştı. Brezilyalı sağ bek oyuncusu Douglas’ı transfer ederek sağ bek pozisyonunu sağlama alan Siyah-Beyazlı yönetim gözünü bu kez  sol  beke çevirdi. Geniş bir liste hazırlandı. Adriano’nun takımdan ayrılmasına çok üzülen Abdullah Avcı ,  sol  beke kesinlikle takviye yapılmasını istiyor. Lazio’dan Durmisi’nin dışında Paderborn’da forma giyen Collins için de görüşmelerini sürdüren Siyah-Beyazlılar için bir transfer iddiası da Peru’dan geldi.

MİLLİ TAKIMDA DA GÖREV ALIYOR

Peru basını , Brezilya ekibi Flamengo’nun bu gece Emelec ile oynayacağı maçtan sonra  sol  bek Miguel Trauco’nun Beşiktaş’a imza atmak üzere takımdan ayrılabileceğini yazdı. Trauco , Beşiktaş’ın yanı sıra Fransız ekibi Saint-Etienne’den de teklif aldı. Kariyerine ülkesinde başlayan başarılı  sol  bek , Bolognesi , Union Tarapoto , Universitario ve Flamengo formaları giydi. Brezilya kulübüyle aralık ayına kadar sözleşmesi olan 27 yaşındaki oyuncu , Peru Milli Takımı’nda da forma giyiyor.

CANER İLE TOPLANTI ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =