HDP'nin yeni taktiği: Hizmet suikasti! Savcı Sayan ifşa etti

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'nin Doğu illerinde yakaladığı büyük çıkış ,  Hizmet  düşmanı HDP'lileri rahatsız etti. Ağrı'da HDP'nin provokatörleri AK Parti'li belediyenin hizmetler

haber7
0

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti özellikle Doğu illerinde büyük bir çıkış yakaladı.  AK Parti  , HDP nin bir önceki seçimde kazandığı 3 ilde kazanmayı başardı. Buna göre Şırnak ta  AK Parti  nin adayı Mehmet Yarka , Ağrı da Savcı Sayan ve Bitlis te Nesrullah Tanğlay yerel seçimlerde kazanan isimler oldu.  AK Parti  nin Doğu illerindeki bu çıkışı  HDP  li  Hizmet  düşmanlarını rahatsız  etti  ve provokatörlerini harekete geçirdi. 

HİZMET SUİKASTİNE BAŞLADILAR Doğu illerinde kaybettikleri belediyeler sebebiyle 31 Mart ın kuyruk acısını yaşayan  HDP  liler ,  AK Parti  nin hizmetlerini sabote etme peşine düştü.  Ağrı  da  HDP  li  provokatörler  , çöp konteynerleri çevresinde kasıtlı olarak görüntü kirliliği yarattı , kimi konteyner dışarısına çöp atarken kimileri de konteynerleri devirerek çöpleri etrafa saçtı.. "SİZ ONURSUZLARI YENMEYE KARARLIYIZ" HDP lilerin bu provokasyonu Ağrı Belediye Başkanı  Savcı   Sayan  ı isyan ettirdi.  Savcı   Sayan  , Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Siz ne kadar uğraşırsanız uğraşın...Siz onursuzları yenmeye kararlıyız...Önünüzde diz çökmeyeceğiz..Ama sizi dize getireceğiz..." ifadelerini kullandı. 

EMEK SÖMÜRÜSÜ YAPANLARDAN EMEKÇİYE ZULÜM! Her ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =