TABİP Bilim Yaz Okulu Nevşehir'de 'havalandı'

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde , Yunus Emre Enstitüsü tarafından yürütülen Türkiye Akademik ve Bilimsel İş Birliği Projesi (TABİP) kapsamında , dünya çapında “havacılık ve

haber7
0

T3 Vakfı Genel Müdürü Ömer Kökçam ve Türkiye Hava Sporları Federasyonu Başkanı Ahmet Çağrı Özer ile şampiyona ve devam eden  TABİP Bilim Yaz Okulu  hakkında konuşan ekip ,  TABİP  ,  T3 Vakfı  ve Türkiye Hava Sporları Federasyonu olası iş birlikleri hakkında da istişarelerde bulundu.

 

 

Ödül seremonisinde onur konuğu olarak adından bahsettiren  TABİP   Yaz   Bilim   Okulu  ,  Nevşehir  turunda ayrıca ülkemizin doğal güzelliklerinden Güvercinlik Vadisi , Üç Güzeller , Aşıklar Vadisi , Paşabağ , Avanos gibi dünya harikalarını görme şansı buldu.

 

 

Yurtdışından gelen TSA katılımcılarının ise bu doğa harikası manzaralar karşısında hayranlıklarını gizleyemedikleri gözlendi.

TABİP  Bilim   Yaz   Okulu  , Kayseri Erciyes Üniversitesi’ndeki teorik ve uygulamalı eğitimlerin ardından başkent Ankara’da TBMM ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ziyaretleri ve İstanbul’da Yunus Emre Enstitüsü’nün diğer  Yaz  okulları ile birlikte katılacağı veda yemeğinin ardından ilk öğrencilerini uğurlayacak.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =