Bakan Pakdemirli genç veterineri sosyal medyadan kutladı

Tarım ve Orman Bakanı  Bekir Pakdemirli  , Bingöl’de görevli  veteriner  hekim Cengiz Demirtaş’ın çalışmalarını  sosyal  medya hesabından paylaşarak , emek ve özverisinden dolayı  genç   veterineri  kutladı.

haber7
0

Tarım ve Orman Bakanı  Bekir Pakdemirli  , Bingöl de görevli  veteriner  hekim  Cengiz Demirtaş  ın çalışmalarını  sosyal  medya hesabından paylaşarak , emek ve özverisinden dolayı genç  veterineri  kutladı.

Bingöl de görevli  veteriner  hekim  Cengiz Demirtaş  ın geçtiğimiz günlerde Bingöl ün Genç ilçesine 50 kilometre mesafedeki Yenisu köyü ve bağlı mezralarında küpeleme , sağlık taraması ve Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı ile mücadele kapsamında zor şartlardaki saha çalışması ve çiftçileri bilgilendirmesi objektiflere yansıdı. Genç  veteriner  görev yerine giderken zor arazi şartlarıyla mücadele ederken , yaşlı bir köylüye de yardım etmeyi ihmal etmedi. Köylüye yardımcı olup dereden geçmesini sağlayan genç  veteriner  , bir insanın her şartta vatanına karşı sorumluluklarını yerine getirilebileceğini bir kez daha ortaya koydu.

Bakan  Pakdemirli  den genç veterinere kutlama

Bu emek ve özveri görüntülerini  sosyal  medya hesabından paylaşan Tarım ve Orman Bakanı  Bekir Pakdemirli  , “Bingöl ün Yenisu köyü ve bağlı mezralarında küpeleme , sağlık taraması ve Kırım Kongo hastalığı ile mücadele kapsamında saha çalışması yapan  veteriner  hekim arkadaşımız  Cengiz Demirtaş  ı , her şartta işini gönülden yapan tüm kardeşlerimi kutluyorum” ifadelerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =