Fransa YPG için film yaptı!

Suriye'deki terör örgütlerine verdiği desteği bir adım daha ileri taşıyan Fransızlar , teröristler hakkında güzellemelerin yapıldığı bir  film  çekti.

haber7
0

Mehmetçik in karşısına çıkamayan terör örgütü YPG , Türk Silahlı Kuvvetleri nin düzenlediği Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı boyunca sürekli kalleş pusular kurup alçak saldırılar düzenledi.

 

 

Türk askeriyle çatışmayı girmeyi göze alamayan  YPG  li teröristler , Avrupa dan yıllardır büyük destekler alıyor. Teröristleri besleyen ülkelerden biri de Fransa. Bu desteği , bizzat Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel  Macron  da defalarca doğruladı.

 

 

SURİYE DEKİ TERÖRİSTLER KAHRAMANLAŞTIRILIYOR

Terör örgütü DEAŞ a karşı mücadele verdiği bahane edilerek silah ve para yardımına boğulan  YPG  ye , şimdi de  film  desteği sağlandı.

Fransızlar tarafından , kanlı terör örgütünün kadın yapılanmasının anlatıldığı bir  film  çekildi. Filmde , iki terör örgütü  YPG  ile DEAŞ arasında yaşananlar anlatıldı.

Avrupa dan ve Amerika dan  YPG  ye katılımların olmasına dikkat çekilen filmde , eli kanlı teröristler birer kahramanmış gibi izleyiciye gösterildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ENSON ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =