'Ayağınızı denk alın, kim olduğunuzu biliyoruz!'

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç , Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı'nda konuşma gerçekleştirdi. UEFA'dan gelen ceza ve Fener Ol kampanyası hakkında açıklamalarda bulunan Ali Koç , Galatasaray ve Fat

haber7
0

Ali Koç un açıklamaları şu şekilde;

"3 Temmuz artık çok uzadı. Biz de çok sabırsızlanıyoruz camia olarak. 13. duruşma yapıldı. İnşallah bu sene içinde bazı kararlar alınır. Aziz Yıldırım ı deviremeyiz ama  Ali Koç  u deviririz diyenlere , İlk 6 hafta geçsin de sonra konuşuruz diyenlere bir mesajım var.  Ayağınızı   denk  alın. Biz sizin  kim   olduğunuzu  biliyoruz. Geçen sene nasıl Topunuz gelin diyorsam yine aynısını diyorum. Taraftarlarımız  Fenerbahçe  yönetimi hakkında çıkan dedikodulara kulak asmasın. Biz burada elimizden geleni yapıyoruz.  Fenerbahçe  yi bu durumdan çıkarmak için her şeyi yapıyoruz."

ÇOK ŞÜKÜR UEFA DAN MEN ÇIKMADI

Fener Ol bizim kurşunlanmamızın yıldönümüydü , bu sebeple 4 Nisan da başladık. UEFA yargı dairesinde çok şükür ki Avrupa dan men çıkmadı. Çok önemli bir konudur , prestij konusudur. 2 milyon euro ceza yedik 23 oyuncu kısıtlaması geldi. Bunları tahmin ediyorduk zaten. Kulübümüz , çok ötede kalmasına rağmen olumlu bir sonuç olmuştur. UEFA bilmektedir ki , biz iyi niyetle var gücümüzle çalıştık. Fener Ol kampanyasına önem vermişlerdir , bununla beraber de bankalar birliğinde yeni yapılanma ve TFF deki yeni yapılanma ile olumlu sonuçlandı.

"FENER OL MAYA DEVAM ETMELİYİZ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =