'Deniz Türüç inşallah Kayseri'de kalır'

İstikbal Mobilya Kayserispor'un futbolcusu Bilal Başaçıkoğlu , adı Galatasaray ve Fenerbahçe ile transferde anılan arkadaşı  Deniz  Türüç'ün takımda kalmasını istediğini söyledi.

haber7
0

Avusturya nın Tirol bölgesindeki Seefeld kasabasında kampta bulunan sarı-kırmızılı takımda Bilal Başaçıkoğlu , AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Takım arkadaşı  Deniz  Türüç ten övgüyle bahseden 24 yaşındaki hücum oyuncusu , "Deniz in Hollanda görmüş bir stili var. Ben de Hollanda da yetiştiğim için tarzına alışkınım.  Deniz  Türüç , çok iyi bir futbolcu. Topu tutan , süratli , adam eksilten , şutu çok iyi olan bir futbolcu. Her şeyden biraz var. Ben o kadar güçlü değilim. Bakalım ne olacak? İnşallah bizde  kalır  ama gidecekse ağabeyim olarak  inşallah  oynayacağı bir takıma gider.  Deniz  , oynamamayı kabul etmez. Savaşan bir oyuncu." diye konuştu.

- "Tatil yapmadım"

Bilal Başaçıkoğlu , geride kalan sezonun ikinci yarısında sakatlığı nedeniyle oynayamadığını , açığını kapatmak için tatil yapmadan çalıştığını söyledi.

Kamp döneminin oldukça yoğun geçtiğini aktaran sarı-kırmızılı futbolcu , "Bazı sabahlar saat 07.30 da koşu yapıyoruz. Hazırlanmak çok önemli. Hocamız bizi yoruyor ama bunun faydasını sezon içinde göreceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Bilal , geride kalan sezonla ilgili , "Geçen sezona da çok iyi başlamıştım. Sonra bel fıtığı çıktı. Ameliyat oldum. Elhamdülillah iyi geçti ama toparlanmam uzun sürdü. Şu anda geri dönme pozisyonuna geldim. Kampa ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =