Eve giren yılan ile köpeklerin ölümüne kavgası kameralara yansıdı

Filipinler'de evin bahçesine  giren   yılan  ile evin iki köpeğinin  ölümüne  mücadelesi  kameralara  yansıdı. Evde bulunan bebeğin uyuduğu sırada yaşanan olayda şans eseri bebek yara almadan kurtuldu.

haber7
0

Filipinler in Kidapawan şehrinde geçen cuma günüanne ve babasıişte olan bir yaşındaki Skye isimli kız evde uyuduğu sırada evin ön bahçesine bir kobra yılanı girdi.

BİR  KÖPEK  ÖLDÜ , DİĞERİ ZEHİRDEN KÖR OLDU

Yılanı gören evin iki köpeği yılana saldırarak durdurmaya çalıştılar. Bir kaç dakika süren boğuşma sonrası köpeklerden bir tanesi , yılanın ısırması sonucu öldü. Yılanın zehrini gözlerine fırlattığı diğer köpek ise her iki gözünü kaybetti.  yılan  ise iki dakika süren boğuşma sonrası bir süre hareketsi kalıp öldü. 

"NASIL TEŞEKKÜR EDECEĞİMİ BİLEMİYORUM"

Skye nin babası Jaime Selim , eşi ile iş çıkısı  Eve  geldiklerinde evde bulunan yardımcılarının kendilerine meydana gelen olayı anlattığını evin güvenlik kameralarına bakınca büyük bir şaşkınlık yaşadığını söyledi. Baba , Selim , çocuğunun hayatını kurtaran köpeklere nasıl teşekkür edeceğin bilmediğini söyledi. 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =