3. kattan düşen minik Ecem'in mucize kurtuluşu

Yalova'da annesi mutfakta iş yaptığı sırada balkondan  düşen  1.5 yaşındaki  Ecem  , bir iş yerinin tentesine çarptı , tentenin kırılmasıyla yere çekildi. Kafatasında ve vücudunun çeşitli yerlerinde kırık ola

haber7
0

Yalova’da 3. kattaki evlerinin balkonundan düşen  çocuk  tenteye çarpınca hayatta kaldı.  minik  kız çocuğunun düşme anı ise kameralara an be an yansıdı. 

Yalova ilginç bir hayatta kalış hikayesine ev sahipliği yaptı. 1.5 yaşındaki  Ecem  Aydın , İstanbul Caddesi nde bir apartmanın 3. katında bulunan evinin balkonundan oynuyordu. Bu esnada balkonda bulunan taburenin üzerine çıkan  minik  kız aşağıya bakmak için korkuluklardan sarktı. Bir anda dengesini kaybeden kız yaklaşık 9 metreden yere düştü. Ancak önce zemin kattaki bir işyerinin yağmur suyundan korunmak için yaptığı tenteye çarpan  çocuk  , tentenin kırılmasıyla yere çakıldı. Çocuğun düşme anı ise kameralara an be an yansıdı. 

Kafatasında çatlak ve vücudunun değişik yerlerinde kırıklar meydana gelen kız çocuğu önce Yalova Devlet Hastanesi’ne , ardından da özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada yoğun bakıma alınan minek  Ecem  in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

Olayı anlatan baba Eyüp Aydın , “Eşim mutfakta işlerini yaparken kızım balkondan düşmüş. Tente hızını kesmiş. Kafatasında çatlak ve bacağında kırıklar var. Ama sağlık durumu şu anda iyi” dedi. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =