Meteoroloji   Rize  çevreleri ile Trabzon'un doğusuna ve Artvin'in kıyı kesimlerine , yarın öğle saatlerinden sonra kuvvetli yağış uyarısı yaptı. Marmara'nın doğusu ,  Karadeniz  ,  dakika  haberleri">Afyonkarahisar  ,  Eskişehir  , Çankır

haber7
0

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre , ülkenin kuzey kesimlerinin parçalı bulutlu , Marmara nın doğusu ,  Karadeniz  ,  dakika  haberleri">Afyonkarahisar  ,  Eskişehir  ,  dakika  haberleri">Çankırı  ,  Erzincan  ve  dakika  haberleri">Ardahan  çevreleri ile  dakika  haberleri">Ankara  nın batı ve kuzeydoğu kesimlerinin yerel olarak sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı , diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

3 İLE ÖNEMLİ UYARI

Yağışların , yarın öğle saatlerinden sonra Rize çevreleri ile  Trabzon  un doğu ve  dakika  haberleri">Artvin  in kıyı kesimlerinde kuvvetli olacağı öngörülüyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı , mevsim normalleri civarında seyredeceği bekleniyor.

RÜZGAR DA KUVVETLİ

Rüzgarın , genellikle kuzey ve kuzeydoğu , Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu kesimlerde güney ve güneybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette , Marmara nın güneybatısı ve Ege kıyılarında kuvvetli olarak eseceği tahmin ediliyor.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =