AK Parti startı verdi!

Yerel seçimlerin ardından belediye başkanlarıyla toplantılara başlayan  AK Parti  , bunların ilkini Erzurum’da yaptı. Başkanlara , Erdoğan’ın talimatları iletilirken , halktan kopmayın , vatandaşlara mutlaka dönüş yap

haber7
0

AK  Parti  , 31 Mart yerel seçimlerinin ardından belediye başkanlarıyla ilk toplantısını  Erzurum  da gerçekleştirdi. 19-21 Temmuz’da yapılan toplantıda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın talimatları iletilirken , belediye başkanlarının asla yapmamaları gereken hususlara dikkat çekildi.

Erzurum’da başlayan ve Şanlıurfa , Nevşehir , Bursa , Afyonkarahisar ve Samsun’da sürecek eğitim toplantılarında başkanlara önemli mesajlar veriliyor. Toplantıda Erdoğan’ın mesajı başkanlara iletildi. Erdoğan’ın mesajının başında halktan kopmayın öğüdü geldi. Belediye başkanlarının sürekli halkın içinde olması ve yapılan hizmetleri vatandaşa en iyi şekilde anlatmaları istendi.

VATANDAŞA DÖNÜŞ YAPIN

Yeni Şafak ın haberine göre , vatandaşların sorunlarına kulak verilmesi istenen toplantıda , başkanlara “sizi arayan , bir sorununu anlatmak için size ulaşmaya çalışan kişileri geri çevirmeyin. Telefonu açamıyorsanız bile daha sonra dönüş yapın ve onların sıkıntılarını dinleyin” talimatı verildi. Bu kapsamda belediye personelinin halkla ilişkiler konusunda eğitilmesi de önerildi. Personelin bu konuda daha dikkatli olması için ayın personeli gibi teşvik edici uygulamalara gidilmesi tavsiye edildi.

MAHALLE MECLİSLERİ

Vatandaşla ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =