Okan Buruk: Vedat Muric, Türkiye'nin en iyisi

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü  Okan   Buruk  , ikisi stopere , biri hücuma olmak üzere kadrolarına 3 oyuncu daha katmayı planladıklarını söyledi.

haber7
0

Okan  Buruk  yaptığı açıklamada , Avusturya da çok yoğun bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek , "Hazırlıklara başladığımızda ilk resmi maçımız olan Şampiyonlar Ligi 3. elemesine 5 haftalık bir süremiz vardı. Oyuncularımıza hazır gelmeleri için programlar da verdik ve çoğu da hazır geldi. Sevindirici olan sakatlık olmaması. Epureanu nun dışında eksiğimiz yok. Bu , bizi sevindiriyor." ifadelerini kullandı. 

"Stoper olarak elimizde Chedjou var. Bir de asıl mevkileri orta saha olan Mahmut ve Attamah var. Abdullah hoca geçtiğimiz sezon onları stoperde kullanmıştı , biz onları orta saha olarak düşünüyoruz." diyen Buruk , transfer çalışmalarıyla ilgili şunları kaydetti:

"İki stoper alıp o bölgeye takviye yapmak istiyoruz. Bunun sıkıntısını hazırlık maçlarında da yaşadık. Clichy yi oynattık. Transfer çalışmaları sürüyor. Buraya transfer edeceğimiz oyuncuları bir an önce getirmek isterdik , bu nasip olmadı. Artık döndükten sonra bu oyuncuları kadromuza katacağız. Şu anki planlamamızda toplam 3 oyuncu daha düşünüyoruz. İki savunma bölgesine , bir de ön tarafa , takımımızın gücünü artıracak bir isim düşünüyoruz. Çünkü çok yoğun bir maç trafiğine gireceğiz.

İlk yarıda 30 maçın üzerine çıkabiliriz. Kadromuzu geniş tutmak istiyoruz. Takımdaki rekabetin artması çok önemli. Çok kaliteli oyuncularımız ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 1 =