Rusya'dan S-400 açıklaması: Ortak üretime hazırız!

Rus devlet savunma sanayi şirketi Rosteh'in Başkanı Sergey Çemezov ,  S-400  hava sistemlerinin belirli parçalarının Türkiye'de üretilmesine yönelik görüşmelerin devam ettiğini belirterek , ''R

haber7
0

Rosteh in Başkanı  Sergey Çemezov  ,  S-400  hava savunma sistemleri ve savunma sanayisinde  Türkiye  ve  Rusya  arasındaki artan iş birliğine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

 

 

Türkiye ve  Rusya  arasında sanayiye yönelik ilişkilerin büyüdüğünü vurgulayan Çemezov ,  Türkiye  , Rosteh ve  Rusya  nın kilit ortaklarından biridir.  Moskova  ve  Ankara  arasında askeri-teknik alandaki iş birliği olumlu yönde ilerliyor. diye konuştu.

Türk ve Rus siyasi liderleri arasında yürütülen yakın ve yapıcı görüşmelere işaret eden Çemezov , Kurumlarımız ve şirket temsilcilerimiz arasında yürütülen görüşmelerin de sayesinde rakiplerimizin ilişkilerimize yönelik müdahale girişimlerini başarıyla aşıyoruz. dedi.

 

 

Rusya ve  Türkiye  nin çeşitli  Ortak  projeler yürüttüğünü belirten Çemezov , Bu projeler arasında gelişmiş uçak ve helikopter sistemleri , zırhlı araç parçaları ve temin edilen silahların satış sonrası hizmetleri yer alıyor.  Türkiye  ayrıca çeşitli menzillerdeki Rus hava sistemlerine ve tank savar sistemlerine ilgi duyuyor. şeklinde konuştu.

TÜRKİYE İLE İŞ BİRLİĞİNİ GENİŞLETMEYE HAZIRIZ

Çemezov ,  Türkiye  nin ulusal uzun menzilli hava sisteminin oluşturulmasına yönelik istişarelerin devam ettiğinin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =