Kadın treni birbirine kattı! Çalışanlara hakaret, yolculara darp

Yanında taşıdığı evcil hayvanı ile birlikte trene binerek  yolculuk  yapmak isteyen  Kadın  kondüktör tarafından indirilmek istenince trenin 2 saat gecikmesine ve yüzlerce kişinin mağdur olmasına neden oldu.

haber7
0

Olay ,  Eskişehir  istikametinden  Kütahya  ,  Tavşanlı  istikametine giden bölgesel trende meydana geldi.  Yanında taşıdığı hayvana bilet almadığı ve kurallara uygun olmadığı gerekçesi ile  kondüktör  tarafından uyarılan daha sonra da trenden indirilmek istenen  Kadın  , kondüktöre  hakaret  etmesi üzerine araya giren yolcularlara da sözlü hakaretlerde bulundu. Sözlü hakaretlerin dozunu kaçıran kadının trende  yolculuk  yapan diğer vatandaşlara da fiziki müdehalede de bulunduğu iddia edildi.

 

 

Olay sonrası  Sabuncupınar   tren  istasyonunda şahsın yeri değiştirildi. Trenin  Kütahya  garına gelmesi ile birlikte ihbar üzerine olay gelen  jandarma ekipleri kadından şikayetçi olan  darp  mağduru yolcuların ifadesini almak üzere karakola götürüldü. Trenin 2 saat rötar yapmasına ve yüzlerce kişinin mağdur olmasına neden olan ismi açıklanmayan  Kadın  hakkında çevreye rahatsızlık vermek , kolluk kuvvetlerine kimlik ibraz etmemek ,trenin yola devam etmesine engel teşkil etmesi ve kurallara uygun olmayan bir şekilde trene hayvan soktuğu için soruşturma açıldığı bildirildi. 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =