Tarla sahibine duygulandıran not: Hakkınızı helal edin

Çankırı'da 112 Acil Servis ekibi , yol kenarındaki bir tarladan  kelek  kopardı. Kopardıkları keleklerin parasını taşın altını bırakarak notla helallik istemeleri  tarla  sahibini duygulandırdı.

haber7
0

Çankırı da , 112 Acil Servis ekibi yol kenarındaki bir tarladan kopardıkları keleklerin parasını tarlada taşın altına bırakarak yazdıkları notla  tarla  sahibinden helallik istedi.

Merkeze bağlı Germece köyünde yaşayan Bayram Çelik , sabah saatlerinde tarlasına gittiğinde taşın altına sıkıştırılmış 5 lira ve bir  not  buldu.

Parayı ilk gördüğünde şaşkınlık yaşayan Çelik , notu okuduğunda ise duygulandı.

Çelik in bulduğu notta "4 adet keleğinizi kopardık  Hakkınızı   helal  edin. 5 lira bırakıyoruz. Çankırı 112 Ekibi" yazısı yer alıyor.

Çelik , gazetecilere yaptığı açıklamada , gördüğü manzara karşısında büyük şaşkınlık yaşadığını söyledi.

"ŞAŞIRDIM VE GURURLANDIM"

Helallik isteyen sağlık ekiplerine hakkını  helal  ettiğini belirten Çelik , "Notu ve parayı görünce ilk başta şaşırdım. Bir yandan da gururlandım. İnsanlık ölmemiş. 112 de çalışan arkadaşlarımız keleklerimizden koparmış ve karşılığını bırakmış. Hakkımı  helal  ediyorum. 112 çalışanlarımız başımızın tacı. Para bırakmalarına bile gerek yoktu. Kim olduklarını bilmiyorum ama kendilerine teşekkür ediyorum." diye konuştu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =