Çin skandal hatadan geri döndü! Açıklama...

 Juventus  , milli futbolcu Merih Demiral'ın  vize  sorununun çözüldüğünü ve genç futbolcunun Çin'de yapılacak kampa katılacağını açıkladı.

haber7
0

İtalya Serie A ekibi  Juventus  a transfer olan  Merih Demiral  , takımının sezon öncesi Singapur ve Çin kadrosuna alınmış ancak Çin den genç oyuncumuza  vize  verilmemişti.  Juventus  tan yapılan ason çıklamada Çin in Merih e  vize  verdiği ve oyuncunun bütün kamp boyunca takımla olacağı belirtildi.

 

 

Juventus , daha önce Merih e Çin den  vize  verilmediğini ve genç futbolcunun Singapur kampında Tottenham ile oynanacak hazırlık maçının ardından Torino ya döneceğini duyurmuştu. 

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında  Juventus  , pazar günü Singapur da Premier Lig ekiplerinden Tottenham Hotspur , Çin de ise 24 Temmuz da İtalyan ekibi Inter ve 26 Temmuz da Kore Ligi karması ile hazırlık maçı oynayacak.

 

 

ENES ÜNAL DA ABD DEN VİZE ALAMAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde de bir başka Milli futbolcu Enes Ünal , ABD den  vize  alamamış ve kulübü Valladolid in ABD kampına gidememişti.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =