İngiliz gazeteden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a açık tehdit!

 The Guardian  gazetesi 20 Temmuz'da yayımladığı yazıda  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  hakkında akıl almaz sözlere yer verdi. İftiradan beslenen yanlı yazıda , "Asıl soru şu:  Erdoğan  kendi gibi Türkiye'yi de alaş

haber7
0

The Guardian gazetesi , Simon Tisdall tarafından kaleme alınan , "Erdoğan yalnız bir yolda mahvetmek için yürüyor. Türkiye yi de kendiyle beraber alaşağı edecek mi?" başlıklı yazıda  Cumhurbaşkanı Erdoğan  a çirkin hakaretlerde bulundu. 

 

 

Gazete , "Erdoğan gücünü yeni Türkiye yi kurmak için kullandığını söylüyor. Fakat eski olan (Türkiye) ondan hızlıca yorulmuşa benziyor." diyerek yüzde 53 oy olarak iş başına gelmiş  Cumhurbaşkanı Erdoğan  ın halk tarafından istenmediği iftirasını attı.

 

 

Gazete ,  23 Haziran  İstanbul seçimlerine yer verdi. Yenilenen İstanbul seçimlerinin sandıktaki şaibeyi ortadan kaldırdığı ve milli iradenin tecellesini en eksiksiz biçimde sağladığını göz ardı eden  The Guardian  , Cumhurbaşkanı  Erdoğan  a "diktatör" ithamında bulundu.  The Guardian  , diktatörlüklerde demokrasi olmadığı gerçeğini ise yok saydı.

THE GUARDIAN AÇIKÇA  TEHDİT  ETTİ

Simon Tisdall imzalı yazıda  The Guardian  "16 sene kaldığı iktidarı boyunca Türkiye nin modern halifesi çok korkunç şeyler yaptı. Ve şimdi , bunların hesabı çetin olacak." diyerek  Cumhurbaşkanı Erdoğan  ı açıkça tehdit etti.

FETÖ CÜ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =