Dünyaca ünlü aktör Türkiye'yi öve öve bitiremedi!

 Dünyaca   ünlü   aktör  Jean Claude Van Damme , Türkiye'ye her gelişinde çok güzel karşılandığını ve çok sevildiğini belirterek , "Türkiye'de bir sihir olduğuna inanıyorum. Bunu da Tü

haber7
0

Tatil için Muğla nın Bodrum ilçesini tercih eden Damme , tatilini geçireceği Zeytinlikahve mevkisindeki The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts e yerleşti. Otel içerisindeki bir restoranda balık menüsünden oluşan akşam yemeği yiyen Damme , burada keyifli bir gece geçirdi.

Gecede sahnedeki dans şovlarını yakından izleyerek video ve fotoğraf çeken Damme , zaman zaman dans şovlarına da eşlik etti. Damme , yanına gelen hayranlarıyla da sohbet ederek , fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmedi. 

Samimi tavırlarıyla ilgi çeken Damme , gazetecilere yaptığı açıklamada ,  Türkiye  de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Türkiye de çok iyi ağırlandığını ifade eden Damme , "Türkiye ye her gelişimde çok güzel karşılanıyorum , çok seviliyorum.  Türkiye  ye sadece bu sebep için bile gelinir.  Türkiye  de bir sihir olduğuna inanıyorum. Bunu da  Türkiye  ye inerken hissettim , onun için geliyorum." diye konuştu.

"TÜRKİYE BİRÇOK DİNİN VE KÜLTÜRÜN BULUŞTUĞU BİR NOKTA"

Kendini çok duygusal bir insan olarak tanımlayan Damme , şunları söyledi:

"Türkiye birçok dinin ve kültürün buluştuğu bir ülke. İstanbul bunun en büyük yeri. Müslümanlık en eski dinlerden bir tanesi. Tarihine baktığımız zaman muhteşem. Buraya arkadaşlarım tarafından ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =