Alman Lufthansa da Kahire'ye uçuşları askıya aldı!

İngiliz British Airways'in ardından  Alman  havayolu şirketi Lufthansa'nın da güvenlik endişeleri nedeniyle Mısır'ın başkenti Kahire'ye yapılan  uçuşları   askıya  aldığı bildirildi.

haber7
0

Şirketten Tagesschau internet sitesine yapılan açıklamada güvenlik konusunun Lufthansa için her zaman en önemli ve birinci öncelik olduğu vurgulanarak , Yapılan değerlendirmeler sonrası  Kahire  uçuşlarımızı geçici olarak  askıya  aldık" ifadesi kullanıldı.

 

 

Şirketten ne zaman ve kaç uçuşun  askıya  alındığı konusunda net bir açıklama yapılmadı.

BRITISH AIRWAYS DE KAHİRE YE UÇUŞLARI ASKIYA ALMIŞTI

 

 

İngiliz havayolu şirketi  BRITISH AIRWAYS  de  güvenlik  endişeleri nedeniyle  Mısır  ın başkenti  Kahire  ye yapılan uçuşları bir haftalığına  askıya  aldığı açıklamıştı. 

British Airways şirketinden yapılan açıklamada , şunlar kaydedilmişti:

"Güvenlik düzenlemelerimizi dünyanın her yerindeki tüm havaalanlarımızda sürekli gözden geçiriyoruz ve daha fazla değerlendirmeye olanak sağlamak için tedbiren yedi gün boyunca  Kahire  ye olan uçuşları  askıya  aldık.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 2 =