ABD kongresinde 'kötü ruhları kovma' seansı! İna

 ABD  Temsilciler Meclisi rahiplerinden  Patrick Conroy  ,  ABD  Başkanı Donald Trump'ı ırkçılıkla suçlayan tasarının tartışıldığı oturumdan sonra , ''Kutsal isminle , ben şimdi tüm karanlık  ruhları  , senden olmaya

haber7
0

Evangelist Donald Trumpyönetiminde , dini açıdan ilginç anlara sahne olan  ABD  siyaseti , yine bir dua seansıyla gündem oldu. Daha önce Trump’ın bakanlarıyla birlikte toplantı öncesi dua ettirmesi çok konuşulurken , şimdi de ABD Temsilciler Meclisi rahiplerinden Patrick Conroy , Trump ı ırkçılıkla suçlayan tasarının tartışıldığı oturumdan sonra tüm karanlık  ruhları  kovduğu söylenen duayı okudu. Bu olay ülkede büyük ses getirdi.

“Meclis’ten uzaklaştırıyorum”

Rahip , “Kutsal isminle , ben şimdi tüm karanlık  ruhları  , senden olmayan tüm  ruhları  bu Meclis’ten uzaklaştırıyorum.” dedi. Rahip ayrıca ,“hayal kırıklığı , anlaşmazlık ve üzüntü ruhlarını kovmak için” de dua etti.

“Kötü ruhların Meclis’i etkilediği zor bir hafta”

Patrick Conroy daha sonra , Temsilciler Meclisi üyelerinin , Donald Trump ı ırkçılıkla suçlayan tasarı yüzünden tartıştığını görünce böyle bir duayı yapma fikrinin aklına geldiğini söyledi. Rahip , "Bu , daha karanlık olan ruhların muhtemelen Temsilciler Meclisi ndeki insanları etkilediği çok zor ve gergin bir haftaydı" dedi.

Donald Trump ın ırkçı sözleri

Donald Trump , Alexandria Ocasio-Cortez , Rashida Tlaib , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =