İstanbul'da kağıt deposunda büyük yangın

Başakşehir'de hurda ve  kağıt  saklanan depoda  yangın  çıktı. Kısa sürede büyüyen  yangın  diğer alanlara da sıçradı. Dumanların gökyüzünü kapladığı yangına müdahale ediliyor.

haber7
0

İstanbul Başakşehir’de bulunan bir hurda ve  kağıt   deposunda  çıkan  yangın  paniğe neden oldu. Geniş bir alana yayılmış durumda bulunan hurda ve  kağıt  parçalarında çıkan  yangın  depoda bulunan diğer alanlara da sıçradı. Çok sayıda itfaiye ekibinin müdahale ettiği  yangın  havadan da görüntülendi. 

Yangın sabah saatlerinde Ziya Gökalp Mahallesi Abdurrahman Paşa caddesi üzerinde bulunan bir  kağıt  ve hurda  deposunda  çıktı. Yangını gören çalışanlar durumu hemen polis ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Bu sırada  yangın  depoda bulunan diğer alanlara da sıçradı. Malzemelerin  kağıt  ve hurda araçlar olması nedeniyle  yangın  kısa sürede büyüdü. Dumanların gökyüzünü kapladığı yangına çok sayıda ilçeden itfaiye ekibi ve iş makineleri sevk edildi. Hurdalıkta çıkan  yangın  havadan da görüntülendi. Görüntüler de  depo  da bulunan birçok noktada yangının devam ettiği ve itfaiye ekiplerinin çalışmaları görülüyor. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =