Dünyanın en iyilerinden biri İstanbul’da

Lüks turizm alanında  Dünyanın  en fazla takip edilen dijital platformları arasında yer alan Luxury Travel Diary , dünyadaki en iyi 10 Four Seasons otelini listeledi. Listede İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Four Seasons Hotel Istanbu

haber7
0

Turizm sektöründe 2019 yılında gösterdiği performansla tüm dünyada dikkatleri üzerine çeken Türkiye , yabancı basında da geniş yer bulmaya devam ediyor.

Lüks turizm alanında dünyanın en fazla takip edilen dijital platformları arasında yer alan ve özellikle Amerika ve Avrupa’da geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Luxury Travel Diary , geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir haberle , dünyanın en iyi 10 Four Seasons otelini listeledi.

Dünyanın farklı coğrafyalarındaki Four Seasons markalı  otel  ve resort’ların değerlendirildiği listede , İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Four Seasons Hotel  Istanbul  at the Bosphorus da yer aldı.

AVRUPA’DAN İKİ  otel  GİRDİ

Four Seasons Hotel  Istanbul  at the Bosphorus ile ilgili yapılan değerlendirmede , otelin köklü tarihine ve mimarisine atıfta bulunularak bir ‘saray’ benzetmesi yapılırken , denize sıfır konumu ve sahip olduğu restoranların da , otelin en önemli avantajları olduğu vurgulandı. Four Seasons Hotel  Istanbul  at the Bosphorus , 10 otelin yer aldığı listeye Avrupa’dan dahil olan iki otelden  biri  oldu.

YATIRIMCILIĞINI TAY GROUP ÜSTLENİYOR

Bugün itibarıyla İstanbul’da iki Four Seasons markalı  otel  bulunuyor. Sultanahmet’te yer alan Four Seasons Hotel  Istanbul  at Sultanahmet ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =