Afili Aşk yapımında şimdiye kadar görülmemiş olay: O sahne tiye alındı...

 Kanal D  ekranlarında yaz döneminde yayın maratonuna atılan ve geniş kitlenin de göz bebeği haline gelen  Afili Aşk   yapımında   şimdiye   kadar   görülmemiş   olay  yaşandı. Ekran serüvenindeki yerini aldığı ilk bölü

haber7
0

Kanal D de  Kerem  (Çağlar Ertuğrul) ve  Ayşe  (Burcu Özberk) ikilisinin romantik komedi tadında  Aşk  öyküsünü konu olarak işleyen  Afili Aşk  isimli dizi projesinde izleyicinin alay malzemesi haline getirdiği  asansör sahnesi  ekrana geldi. Yayın macerasına başlangıç yaptığı ilk bölümde hatrı sayılır bir izlenme oranı yakalayan ve her geçen gün izleyici kitlesini giderek genişleten  Afili Aşk  yapımının son bölümünde  Kerem  ile  Ayşe  nin talihsiz bir  olay  yaşayarak asansörde mahsur kaldığı  sahne  komik eleştirilerin hedefi olmaktan kurtulamadı.

17 Temmuz Çarşamba tarihinde  Kanal D  ekranlarında izleyici kitlesiyle buluşan  Afili Aşk  son bölümde; İstedikleri gibi bir hayat yaşayabilmek ve hedeflerini gerçekleştirebilmek için ailelerine evlilik oyunu oynayan  Kerem  (Çağlar Ertuğrul) ve  Ayşe  (Burcu Özberk) çifti iş yerine bulunan asansöre bindikleri sırada bir anda bozulmasıyla işlerin rengi değişmeye başlar.

Asansörün bozulduğu fark eden  Ayşe  nin klastrofobi (kapalı alanda kalma korkusu) olması nedeniyle büyük bir paniğe kapılıp fenalaşmasının ardından  Kerem  anında devreye giderek sakinleştirmeye ve korkusunu dindirmek için hikaye anlatır.

Kerem ve  Ayşe  nin asansörün içerisinde kaldığını anlayan aileleri de bozulan asansörü tamir ederek onları kurtarabilmeleri için teknik ekibi  olay  yerine çağırır. Ancak ortada çok önemli bir problem daha ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =