500 bin liralık sihir tutmayınca...

Adana'da bir kadına 5 bin lira karşılığında  sihir  yapan , daha sonra da  500  bin  liralık  senet imzalattığı öne sürülen şahıs tutuklandı.

haber7
0

Edinilen bilgiye göre , merkez Seyhan ilçesinde bir kadın kocasıyla aralarında problem yaşayınca sosyal medyada  sihir  yapan Murat Y. ile tanıştı. İddiaya göre Murat Y. , kocasına  sihir  yapıp onu kendisine aşık edeceğini söyledi. Kadın , Murat Y. ye 5 bin lira karşılığında  sihir  yaptırdı.

Ancak ilişkisi düzelmeyince tekrar Murat Y. nin yanına gidip yeni bir  sihir  yaptıran kadına Murat Y. ,  500  bin  liralık  senet imzalattı. Ancak ikinci kez  sihir  yapılmasına rağmen kadının hayatında hiçbir şey değişmeyince kadın dolandırıldığını söyleyerek polise başvurdu.

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri , Murat Y. yi takibe başladı. Yapılan takipte zanlının sosyal medya üzerinden tanıştığı kişilere kendisini falcı olarak tanıtıp özellikle erkeklerle sorunu olan kadınları ağına düşürüp  sihir  yaptığını saptadı.

Polis , bunun üzerine evine baskın yaparak Murat Y yi gözaltına aldı. Zanlı , emniyetteki sorgusunun ardından sevk edildiği nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =