Instagram beğeni gizleme özelliği 6 ülkede test ediliyor! Şimdiden tartışma yarattı

 Instagram  ,  beğeni   gizleme  özelliğini yakın zamanda kullanıcıları ile paylaşmaya hazırlanıyor. Henüz  test  aşamasında olan  Instagram   beğeni   gizleme  özelliğinin bazı kullanıcıların paylaşım sayını arttıracağı düş&

haber7
0

Instagram  beğeni   gizleme  özelliğini  test  etmeye başladı. Dünyanın birçok ülkesinde testlere star veren sosyal medya devi , uygulamayı başarılı bulursa tüm kullanıcıların beğenisine sunacak.

INSTAGRAM KULLANICILARI BEĞENİ SAYILARINI GİZLEYEBİLECEK

 

 

Popüler sosyal medya devi  Instagram  ,  beğeni   gizleme  özelliğini Avustralya , Brezilya , İrlanda , İtalya , Japonya ve Yeni Zelanda olmak üzere 6 ülkede  test  etemye başladı. Yakın zamanda kullanıcılarında beğenisine sunulması belenen özellik sayesinde kullanıcılar paylaştıkları postlara gelen  beğeni  ve yorumları istedikleri taktirde herkese kapatabilecek.

INSTAGRAM BEĞENİ GİZLEME ÖZELLİĞİNİN  PAYLAŞIM  YAPMAYA TEŞVİK EDECEĞİNE İNANIYOR

1 milyar aktif kullanıcı sayısına ulaşan ulaşmayı başaran  Instagram  ,  beğeni   gizleme  özelliğinin kullanıcıları paylaşım yapaya teşvik edeceğine inanıyor. Sosyal medya devinden yapılan açıklamaya göre paylaştıkları fotoğraflara düşük  beğeni  alan kullanıcılar , çekindikleri gerekçesi ile yeni  post  paylaşmaktan kaçınıyor.  beğeni   gizleme  özelliği ile birlikte bu kişilerinde daha fazla  post  paylaşacağı düşünülüyor.

Instagram’ın bu görüşüne ise bir kısım kullanıcılar itiraz ediyor. Bu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =