CHP'li belediye yapımı tamamlanmayan meydanı açtı

CHP'li  Tekirdağ  Büyükşehir Belediyesi ,  yapımı   tamamlanmayan  meydanın açılışını yaptı. Bitiş süresi 17 Temmuz olarak belirlenen ama halen  yapımı   tamamlanmayan  meydanla ilgili tartışmalar çıkmıştı. A&cce

haber7
0

CHP’li  Tekirdağ  Büyükşehir Belediyesi ,  yapımı   tamamlanmayan  meydanın açılışını yaptı. 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesince geçtiğimiz yıl yapımına başlanan ve açılışı 17 Temmuz 2019 olarak belirlenen Süleymanpaşa Katlı Yeraltı Otoparkı ve  meydan  Düzenlemesi tamamlanmadan eksikliklere rağmen açılışı yapıldı. Daha iş makinelerinin içinde bulunduğu ve işçilerin içinde yapımına devam ettiği Katlı Yeraltı Otoparkı ve  meydan  Düzenlemesinin açılışına çok sayıda vatandaş davet edildi. 

TAMAMLANMADAN ‘BİTTİ’ DEDİ 

Eksik kalan yanlarına şerit çekilerek açılışı yapılan Katlı Yeraltı Otoparkı ve  meydan  Düzenlemesi programında bir konuşma yapan  Tekirdağ  Büyükşehir  belediye  Başkanı Kadir Albayrak , “Akşamdan beri basın mensupları bir yarışa girdiler. Dediler ki burası biter mi bitmez mi. Ben de burası bitecek dedim bitti” dedi. 

Kadir Albayrak’ın konuşmalarından sonra kurdele kesilerek Katlı Yeraltı Otoparkı ve  meydan  Düzenlemesi eksikliklere rağmen açılışı yapıldı.  tamamlanmayan  Katlı Yeraltı Otoparkı ve  meydan  Düzenlemesi projesinin tarihinde bitirilip bitirilmeme konusu daha önce de çeşitli tartışmalara neden olmuştu. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 8 =