Milli servet hurdaya çıktı: 8 yıldır bekleyen var

Antalya’da yediemin otoparklarında bağlı tutulan araç sayılarında artış yaşanıyor. Aralarında 8  yıldır   bekleyen  araçların birçoğunun çürüdüğü gözlenirken , yine bu araçların

haber7
0

Antalya genelinde yetkili olarak 3 otoparkın bulunduğunu ifade eden  Antalya  Otoparkçılar ve Oto Yıkamacılar Derneği Başkanı  Hakan Topçu  , kent merkezinde yaklaşık 5 bine yakın  otomobil  , 4 bine yakın da motosikletin yedieminlerde bulunduğunu söyledi.

Haciz yoluyla bağlanan  araç  sayılarındaki artış , Antalya’daki otoparkları hınca hınç doldurdu. Trafik ihlali , cezaların ödenemeyip muayeneye girememesi gibi sebeplerden dolayı haciz yoluyla bağlanan araçlar kentteki yediemin otoparklarında yıllardır bekliyor.

Sadece kent merkezinde yaklaşık 5 bine yakın  otomobil  , 4 bin motosikletin bağlı olduğu belirtilirken , yediemin işletme sahipleri oluşan bu yoğunluktan memnun değil. En büyük sorunlarının yer sıkıntısı ve maliyet olduğunu belirten işletme sahipleri , yıllarca  bekleyen   otomobil  ve motosikletler şu sıralar ihaleyle toptan hurda olarak satılıyor.

“Çürümeye yüz tutuluyorlar”

Antalya genelinde yetkili olarak 3 otoparkın bulunduğunu ifade eden  Antalya  Otoparkçılar ve Oto Yıkamacılar Derneği Başkanı  Hakan Topçu  toplamda kent merkezinde yaklaşık 5 bine yakın  otomobil  , 4 bine yakın da motosikletin yedieminlerde bulunduğunu bildirdi.

Araçların genelde icradan dolayı yedieminde olduğunu belirten Topçu , bu araçların arasında 8 seneye yakın bağlı olanların ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =