Öldü sanıldı, cenazesi bile yapıldı! 37 gün sonra ilk kez görüntülendi

 İstanbul  Beşiktaş’ta makas atma nedeniyle meydana gelen kazada 3’ü çocuk 4 kişi ölmüştü. Kazadan günler  sonra  akıllara durgunluk veren bir olay yaşanmıştı. Kazada öldüğü sanılan 9 yaş

haber7
0

İstanbul  Beşiktaş  ta 9 Haziran günü TEM otoyolunda makas atan trafik magandaları nedeniyle meydana gelen kazada 3’ü çocuk 4 kişi hayatını kaybetti , 10 kişi de yaralandı. Kazada anne Seyhan Özçelik ile çocukları  Hiranur  (9) ve Musap ın (8) öldüğü açıklandı. Diğer ölen kişi ise sürücü Nurullah Eray ın oğlu 8 yaşındaki Yusuf Eray dı. Cenazeler Muş ve Bitlis te toprağa verildi.  Gülnur Eray  da (9) kazada ağır yaralanıp hastaneye kaldırıldığı bildirilmişti.

 

 

Baba Nurullah Eray , Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören kızı Gülnur Eray’ın uyandığı haberi üzerine hastaneye koştu. Küçük kızı gören baba Nurullah Eray , hastanede yatan kızın öldü diye torağa verildiği sanılan yeğeni  Hiranur  Özçelik olduğunu , hayatını kaybedenin ise aslında  Gülnur Eray  olduğunu anladı. 

Sağlık durumu iyiye giden 9 yaşındaki  Hiranur  , Ümraniye Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi gördüğü yoğun bakımdan çıktı. Yoğun bakımdan çıkan küçük kız ilk  kez  görüntülendi. 

 

 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =