YouTube Premium Türkiye’ye açıldı!

 YouTube   Premium  bugün itibariyle ülkemizde hizmet vermeye başladı. Reklamsız  YouTube  , video indirme ,  YouTube  Müzik gibi avantajları olan servis ilk üç ay ücretsiz

haber7
0

Uzun zamandır yurt dışında kullanılabilir durumda olan YouTube  Premium  , an itibariyle ülkemiz için de hizmet vermeye başladı.  YouTube   Premium  sayesinde reklamsız şekilde video izlemek , istediğiniz videoları indirmek gibi ek özelliklere sahip oluyorsunuz. Ayrıca  YouTube  tarafından hazırlanan orijinal içerikleri de izleyebileceksiniz. Tabii ki servisin en önemli ayağı Spotify rakibi YouTube Müzik oluyor.

İLK 3 AY ÜCRETSİZ

YouTube uygulamasından veya web sitesinden ulaşabileceğiniz  YouTube  Premium’u ilk üç ay ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonrasında ise farklı paket seçeneklerinden birini seçmeniz gerekiyor.  YouTube   Premium  ve  YouTube  Müzik ikilisinden oluşan standart paket için aylık 16 ,99 TL ücret isteniyor. Sadece  YouTube  Müzik’e abone olmak isterseniz ödeyeceğiniz ücret 13 ,99 TL.

Diğer birçok çevrimiçi serviste olduğu gibi  YouTube  da aile üyeliği sunuyor. 5 kişilik YouTube  Premium  +  YouTube  Müzik aboneliği 25 ,99 TL fiyat etiketine sahip. Aynı şekilde aile üyeliğini yalnızca  YouTube  Müzik için almak isterseniz 20 ,99 TL ödeyeceksiniz.

YouTube Premium’a abone olmak için mobil uygulamada videoların altında çıkan indirme butonunu veya ayarlar kısmındaki  Premium  bölümünü kullanabilirsiniz. Site üzerinden de  Premium  abonesi olma imkanınız bulunuyor. Son ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =