AK Partili Muş'tan HDP'ye tokat gibi sözler: Sanki doğal afet olmuş...

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş’tan Tunceli Ovacık’ta terör örgütü PKK'nın döşediği el yapımı patlayıcıya basarak yaşamını yitiren 8 yaşındaki  Ayaz  Güloğlu ile 4 yaşındaki Nupelda G&uu

haber7
0

Ayaz ve  Nupelda Güloğlu  nun acısının yüreklerini yaktığını ifade eden  Muş  , ilgili bakanlardan aldığı bilgiye göre , acılı anne ve babaya destek olmak ve acılarını paylaşmak için devletin tüm imkanlarını seferber ettiğini söyledi.     

DESTEKÇİLERİ , YALAKALARI HESAP VERECEK!  Muş , şöyle devam etti: "Bu terör saldırısıyla bir kez daha gördük ki alçak teröristlerin hiçbir kutsalı yok. Geçmişte defalarca yaptıkları  gibi  yine savunmasız çocukları hedef alan PKK terör örgütünü lanetliyoruz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki terörle mücadelemiz kararlı bir şekilde devam edecek. Devletimiz bu teröristlerin peşini bırakmayacak ve eninde sonunda çocuk katili PKK terör örgütü tamamen ortadan kalkacak ve onun destekçileri , yalakları , kurmalı sözcüleri yargı önüne çıkartılarak hesap verecek."      

Patlayıcının Jandarma karakoluna 3 kilometre mesafede yerleştirildiğini ve  Ayaz  Güloğlu nun olay yerinde hayatını kaybettiğini ,  Nupelda Güloğlu  nun ise jandarma helikopteri ile Fırat Üniversitesi Hastanesi ne kaldırıldığını ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığını anlatan  Muş  , şöyle konuştu:      

NEDEN SESİNİZ ÇIKMIYOR?

"Sözde barışçı akademisyenler , sözde insan hakları ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =