Diriliş Osman'ın başrolü Burak Özçivit'e rekor kıran beğeni!

Yeni sezonda  ATV  ekranlarında yerini alacak  Diriliş   Osman  gerek oyuncu kadrosu gerekse savaş sahneleriyle izlenme rekorları kırmayı hedefliyor. Başrolünde  Burak  Özçivit'in oynayacağı  Diriliş   Osman  şimdiden sosyal medyayı

haber7
0

Diriliş  Osman  hakkında geçtiğimiz günlerde açıklama yapan yapımcı Mehmet Bozdağ "Diriliş serimiz ‘Diriliş Osman’ olarak bu sezon ATV’ de izleyicisiyle buluşacak. Yeni kanalımız ve yeni sezonumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi. Yeni sezonuyla izlenme rekorlarını kırması beklenen  Diriliş   Osman  ın başrolünde yer alan  Burak  Özçivit rolü için birçok eğitimi aynı anda alıyor.

 

 

Özellikle yeni sezonda savaş sahnelerin fazla olması sebebiyle Burak Özçivit , dizi için hummalı bir eğitim sürecine girdi. Okçuluk ve at binme dersleri alan Özçivit , ayrıca dövüş , kılıç ve aksiyon eğitimleri de aldı.

Haftanın beş günü sekiz saat çalışan Özçivit , koreografi eğitimlerinin yanı sıra tarihçiler ve sosyologlardan tarih ile dönemin yaşam tarzı üzerine kuramsal eğitimler de aldı.

 

 

SOSYAL MEDYADA DİRİLİŞ  Osman  RÜZGARI

YENİ sezonda  ATV  de ekrana gelecek olan  Diriliş   Osman  dizisi şimdiden dünya çapında fırtınalar estirmeye başladı. Başrolünde  Burak  Özçivit in yer alacağı dizinin Instagram da çok sayıda fan sayfası açıldı.  Diriliş   Osman  dizisi için açılan fan sayfalarını kısa sürede on binlerce kişi takip etmeye başladı

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =