Balıkesir'de 65 göçmen yakalandı

Ayvalık'ta yasa dışı yollarla Yunanistan'a geçmek isteyen Suriye ve Filistin uyruklu 65  göçmen  yakalandı.

haber7
0

Balıkesir in Ayvalık ilçesinde , yasa dışı yollarla Yunanistan ın Midilli Adası na geçmek isteyen 65 yabancı uyruklu yakalandı.

Ayvalık İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin operasyonunda , Cunda Adası Ortunç Koyu bölgesindeki ormanlık alanda Midilli Adası na geçmeye hazırlanan aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 49 u Suriye , 2 si Filistin uyruklu 51 göçmen yakalandı.

Jandarma ekiplerinin Cunda Adası Patriça mevkisinde yaptıkları diğer operasyonda ise "dur" ihtarına uymayan  Balıkesir  plakalı bir kamyonet 2 kilometre uzakta terk edilmiş halde bulundu.

Jandarma ekiplerin bölgede yaptıkları aramalarda , aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 10 u Suriye , 3 ü Filistin ve 1 i Irak uyruklu 14 göçmen daha yakalandı.

Kaçan organizatör Ş.Y nin yakalanması için çalışmalar sürdürülüyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =