Burak Yılmaz'ın transferi için İstanbul'a geldiler

İtalya'nın Lecce Kulübü ,  Burak  Yılmaz'dan vazgeçmiyor.

haber7
0

Daha önce İtalya dan Sneijder i , Mario Gomez i ve Eto yu getirdigi için İtalya da güçlü bağlantıları bulunan ve bu konuda güven duyulan isimlerin başında gelen Özkan Doğan , Lecce yöneticileri ile  Beşiktaş  kulüp binası girişinde görüntülendi.

Lecce Yönetimi  Burak  için  İstanbul  a gelirken  Beşiktaş  ile görüşüp tekliflerini iletti. Özkan Doğan ve Lecce CEO su Mauro Meluso ile Alessandro Alberti  Beşiktaş  Yönetimi ne  Burak  konusunda ırsarlı olduklarını belirtip resmi tekliflerini sunarken , golcü futbolcuya da 34 yaşında olmasına rağmen 3 yıllık mukavele teklifi yapılacak.

BEŞİKTAŞ BIRAKMAK İSTEMİYOR AMA 34 YAŞINDAKİ FUTBOLCUYA 3 YILLIK TEKLİF CEZBEDİYOR

Lecce , 2.500.000 Euro net maaş teklif etmeye hazırlanırken  Beşiktaş  Kulübü golcü ismi bırakmak istemiyor. Ancak edinilen bilgilere göre  Burak  ın kulüpten alacakları da bulunuyor. İlerleyen yaşında 3 yıllık garanti teklif almak milli futbolcunun bu transfere sıcak bakmasına sebep oluyor.

BEŞİKTAŞ A 1.5 MİLYON EURO

Lecce nin  Beşiktaş  a önerdiği bonservis bedeli ise 1.5 milyon euro.  İstanbul  da yapılan görüşmede İtalyanlar  Burak  tan asla vazgeçmeyeceklerini bildirirken bir kaç gün içinde bu transferin sonuçlanması ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =