Bu sefer yer: Eskişehir! Hamile kadın ve eşini böyle darp ettiler

Eskişehir’de trafikte başlayan tartışma  Hamile   kadın  ve eşinin  darp  edilmesi ile son buldu.  darp  edilen Fatma Didem Bayav “Çok şükür bebeğimize bir şey olmadı” dedi.  darp  edilen ailenin avukatı Damla Mutluer i

haber7
0

Eskişehir’de trafikte kocası ile bir sürücü arasından tartışma sonrasında başlayan kavgayı ayırmak isteyen  Hamile  kadının  darp  edilmesi kameralara yansıdı.

Eskişehir’de 20 Kasım 2018 tarihinde Büyükdere Mahallesi Millet Caddesi’nde yaşanan olayda , Murat B. ile Murat Y. , arasında trafik meselesi yüzünden sözlü tartışma başladı. Bir süre sonra araçlarından inen şahısların tartışması kavgaya dönüştü. İddialara göre , Murat Y. , yanında  Hamile  eşi bulunan Murat B.’ye yumruk atmaya başladı. Kocasını kavga ettiği adamdan kurtarmak isteyen ve olay tarihinde 5 aylık  Hamile  olan Fatma Didem Bayav’da yumrukların hedefi oldu. Yaşanan bu olay ise anbean kameralar tarafından kaydedildi. Yaşanan olay sonrasında iki taraf da birbirinden şikayetçi oldu. Olayla ilgili açılan davanın duruşmasında iki sürücü ve  darp  olayına maruz kalan Fatma Didem Bayav ifadelerini verdi.

Eskişehir 6’ncı Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada ifade veren ve olayda eşi ile birlikte  darp  edildiği iddia edilen Murat B. , tartıştığı sürücünün kendisini takip ettiğini söyledi. 

“YOL VERME MESELESİ YÜZÜNDEN TARTIŞMA ÇIKTI”

Aralarında yol verme mevzusundan tartışmanın başladığını ifadesinde belirten Murat B , “Diğer sürücü beni araca doğru itekledi. Ardından yüzüme doğru vurdu. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =