Katar emiri böyle geldi!

Lüks yatların uğrak yeri haline gelen Bodrum’a  Katar  emirinin 300 milyon dolar değerindeki süper lüks yatı demirledi. Turistlerin ilgi odağı olan yata bakan bir daha baktı.

haber7
0

Turizmin göz bebeği  Bodrum  , son günlerde birbirinden lüks yatları ağırlıyor. Bir hafta içerisinde Radiant ve Malta Şahini gibi süper lüks yatların geldiği ilçeye , bugün de  Katar   emiri  Şeyh Tamim bin Hamad Al Thani’nin “Al Lusail” adlı yatı demirledi. 

 

 

YATTA YOK YOK

2017 yılında Almanya’da inşa edilen 123 metre boyunda ve 23 metre genişliğindeki yatın değeri 300 milyon dolar. 36 kişiye kadar konaklama imkanı sunan  yat  , 56 mürettebatı taşıma kapasitesine sahip. Çelik gövde ve alüminyum üst yapıya sahip “Al Lusail”de spor salonu , asansör , yüzme havuzu , sinema , yüzme platformu , beach club , helikopter pisti , sualtı ışıkları , güzellik salonu gibi bölümler yer alıyor. 

 

 

Öğle saatlerinde Gemi Yanaşma İskelesi’ne demirleyen  yat  , ihtişamıyla göz kamaştırıyor.  Katar  emirinin yatın içerisinde olup olmadığı ise bilinmiyor. 

LÜKS  yat  İLGİ ODAĞI OLDU

Yat , yerli ve yabancı turistlerin de ilgi odağı oldu. Gemi Yanaşma İskelesi’nde görkemli yatı inceleyen İngiliz turist Marc Snowden , “Çok güzel , çok zarif bir yat. Bu hafta 2-3 tane süper  yat  gördüm. Bu gördüğüm en güzel yat. İçerisinde kim olduğunu merak ediyorum. Ben İngiltere’den Bodrum’a tatile geldim. İlk ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =