MHP  Genel Başkanı Devlet  Bahçeli  , Kastamonu'da vatandaşlara hitap ediyor.

haber7
0

MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli  ,  Kastamonu  da vatandaşlara hitap ediyor. Bahçeli nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"15 Temmuz da Türkiye Cumhuriyeti ne zehirli hançer saplandı. Ancak milli irade ayaklandı. İhanet , imanı geçemedi. Bir dolarlık ederi olan namussuzlar kaçacak ve saklanacak delik aradılar , yine de kurtulamadılar. FETÖ ile mücadele sonuna kadar sürdürülmelidir. Bu konuda ihmal , hoşgörü olamaz. Elbette mücadele hukuk ve adaletle yapılmalıdır. Sağlam veriler , sağlıklı dayanaklar ve hukuki sınırlar çerçevesinde tespit edilen kim varsa haklarında gereken adli işlemler yapılmalıdır. 15 Temmuz da bize acımadılar , biz de onlara adalet içinde acımayacağız. FETÖ nün kripto damarı , geride kalan kalıntıları nereye kadar uzanıyorsa uzansın , kesilip atılmalıdır."

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =