Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş kıyıma başladı

31 Mart yerel seçimleri sonrası kadrolaşma için mobbinge başlayan  Ankara   Büyükşehir   Belediye   Başkanı   Mansur   Yavaş  , EGO'da çalışan 30'a yakın bürokrata siyasi faaliyetlere katıldıkları gerekç

haber7
0

Ankara Büyükşehir Belediyesi nde değişim yapmak için 23 Haziran  İstanbul  seçimlerini bekleyen Büyükşehir  Belediye   Başkanı   Mansur   Yavaş   kıyıma  başladı.

Belediyede mobbinge devam eden  Yavaş  yönetimi EGO da çalışan 30 a yakın bürokrata siyasi faaliyetlere katıldıkları gerekçesi ile soruşturma açtı.  Belediye  koridorlarında söz konusu bürokratların siyasi faaliyete katılmadıkları , sözde gerekçe ile haklarında soruşturma başlatıldığı iddia ediliyor.

"MOBBİNG" UYGULUYOR

CHP Genel  Başkanı   Kemal Kılıçdaroğlu  nun 2 Mayıs’ta Başkan  Yavaş  ı ziyaret etmesinin ardından belediyede operasyon için düğmeye basılmış , bazı görevlerde değişiklik yapılmıştı. Kılıçdaroğlu nun ziyaretinin ardından başta memur olmak üzere belediyede çalışan işçilere  mobbing  başlattı.

Belediyede görevlendirilen bir iç denetmen 1 Ocak-8 Nisan 2019 tarihleri arasında personelin giriş çıkışlarını mercek altına aldı.  Belediye  koridorlarında personelde asıl büyük yer değişiminin  İstanbul  seçimlerinden sonra olacağı konuşuluyordu. 23 Haziran seçimlerinin tamamlanmasının ardından  Yavaş  ve ekibi çalışanlara karşı harekete geçti.

SİYASİ FAALİYET BAHANE

Belediyede başlayan  mobbing   İstanbul  seçimleri sonrası hızlandı.  Yavaş  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =