Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim sonrası harekete geçti: Teşekkür zamanı

 Cumhurbaşkanı   Erdoğan  , yerel seçim  sonrası   Teşekkür  ziyaretlerine başlıyor. Ağustosta sahaya inecek olan  Erdoğan  , 31 Mart’ta AK Parti’nin yüzde ellinin üzerinde oy aldığı illere öncelik verecek.

haber7
0

31 Mart yerel seçimleri sonrasında  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  ın teşekkür turları Ağustos ayında başlayacak. İl ziyaretleri kapsamında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak olan  Erdoğan  halk buluşmalarında 17 yılda yapılanları anlatacak.  Erdoğan  teşekkür ziyaretlerine partinin en yüksek oy aldığı illerden başlayacak.

MİLLETLE BULUŞACAK

31 Mart yerel seçimlerinde 12 ilde yüzde 50’nin üzerinde oy aldı. AK Parti’nin en fazla oy aldığı il ise yüzde 72 ile Rize oldu. Sadece  seçim  zamanları değil diğer süreçlerde de millet ile buluşmaya özen gösteren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan , 31 Mart yerel seçimlerinin ardından bu kez teşekkür etmek için milletle yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

48 GÜNDE 57 İLE GİTMİŞTİ

Yerel seçimler sürecinde  Erdoğan  48 günde 57 il ve 14 ilçede düzenlenen mitinglerde vatandaşlara hitap etti.  Erdoğan  , İstanbul’da düzenlenen yenileme seçimleri öncesinde de katıldığı açılış törenlerinde de vatandaşlarla bir araya gelme imkanı buldu.  Erdoğan  , seçimler  sonrası  yoğun geçen diplomasi trafiğinden fırsat bulduğu süreçlerde yeninde milletle buluşacak.

Erdoğan’ın buluşmalarında , 31 Mart seçimlerinde AK Parti’nin yüzde ellinin üzerinde oy ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =