Huawei Mate 30 Pro'nun yenilenen ekranı sızdırıldı! Huawei tasarımı değiştiriyor

 Huawei   Mate  30 Pro'nun yenilen ekran  tasarımı  sızdırıldı. Arka kamera  tasarımı  nerede ise netleşen  Mate  30 Pro'nun şimdi de tamamen  yenilenen  ekran  tasarımı  ortaya çıktı. İşte  Huawei   Mate  30 Pro'nun  yenilenen  ekran ta

haber7
0

Piyasaya sürdüğü akıllı telefonlar ve satış rekorları ile her yıl teknoloji dünyasının gündemine oturmayı başaran  Huawei  in en yeni ve en iddialı cihazı  Huawei   Mate  30  Pro   nun  ekran  tasarımı  gün yüzüne çıktı.

Her yıl dur durak bilmeden en yeni tasarımları ile kullanıcılarının karşına çıkan Çinli teknoloji devi  Huawei  , yine  Mate  30  Pro   nun  ekranında da büyük yenikliklere imza atacak.

HUAWEİ  Mate  30  Pro   nun  EKRANI SIZDIRILDI!

Huawei bir önceki  Mate  ailesine kıyasla  Mate  30  Pro  da büyük değişikliklere imza atacak gibi görünüyor. Arka kamera tasarımında bu yılda değişikliğe giden Çinli firma , ekran tasarımında da büyük değişikliklere imza atmayı planlıyor. 

Yaptığı sızıntılar ile adından söz ettiren Ice Universe nin paylaştığı  Huawei   Mate  30  Pro  ekran görseline bakıldığında yeni  Mate  ailesinin üresi sonsuz ekran  tasarımı  ile gelecek. Belirgin kavisli ekran yapısının yanı sıra çentik tasarımına da son veren firma , ekran altına gömülü kamera  tasarımı  ile hayranlarının karşısına çıkacak.

HUAWEİ  Mate  30  Pro   nun  ŞİMDİYE KADAR ORTAYA ÇIKAN TEKNİK ÖZELLİKLERİ!

Çinli teknoloji devi Huawein tanıtımına hazırlandığı yeni gözde cihazı  Mate  30  Pro   nun  henüz donanım ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =