Samsung Galaxy A80'in Türkiye fiyatı açıklandı! Döndürülebilir kamera ile geliyor

Samsung'un orta segment cihazı  Galaxy  A80'in  Türkiye   fiyatı  açıklandı.  Döndürülebilir  kamerası ve üst seviye donanım özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran  Samsung   Galaxy   A80  , k

haber7
0

Güney Koreli teknoloji devi  Samsung  un orta segmente hitap eden ve A serisi cihazlarının en üst seviye özelliklerini bünyesinde barındıran  Samsung   Galaxy   A80  in Türkiye  fiyatı  belli oldu. Döndürülebilir ana kamerası ile dikkatleri üzerine çeken  Samsung   Galaxy   A80  ,  kamera  yetenekleri ile  Samsung  severlerin ilgisini toplayacak.

SAMSUNG  Galaxy   A80   DÖNDÜRÜLEBİLİR KAMERA  İLE GELİYOR!

 

 

Telefon pazarında lider konumda olan  Samsung  un orta segment cihazı  A80  , alışılmışın dışında döndürülebilir  kamera  ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Kızaklı yapısı ile hem ana  kamera  hemde selfie kamerası olarak kullanılan 3 lensli  kamera  , ön , arka  kamera  kavramını ortadan kaldırıyor.

Cihaza 48 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.0 , 8 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 geniş açılı ve TOF 3D f / 1.2  kamera  dizisi eşlik ediyor.

Cihaza ilk bakışta ön kamerası bulunmayan cihazda yer alan kızak sistemi kaydırıldığında ise ana  kamera  geri dönüyor ve ana  kamera  kalitesinde bir selfie kamerasına dönüşüyor.

SAMSUNG  Galaxy   A80  TÜRKİYE FİYATI AÇIKLADI!

Güney Koreli üreticinin daha öncesinde Avrupa da 649 euro fiyat etiketinden satışa sunduğu  A80  , Türkiye de 6.099 TL fiyat etiketi ile ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =