Bursa'da 15 Temmuz'da toplu ulaşım ücretsiz

Hain darbe girişiminin üçüncü yılı nedeniyle düzenlenecek anma etkinlikleri kapsamında  Bursa  Büyükşehir Belediyesi  ulaşım  şirketi Burulaş tarafından yürütülen  toplu  taşıma hizmetleri 15 Temmu

haber7
0

Uygulama Burulaş otobüslerinde  15 Temmuz  Pazartesi saat 06.00 dan başlayıp , otobüslerin normal çalışma saatleri boyunca devam edecek.

Raylı sistemde ise  15 Temmuz  Pazartesi saat 06.00 da başlayacak ücretsiz taşıma , 16  Temmuz  Salı günü saat 03.00 da sona erecek.

Ücretsiz taşıma uygulaması Özel Halk Otobüslerinde geçerli olmayacak.

Memur adaylarına da ücretsiz ulaşım 

Hafta sonu yapılacak Kamu Personeli Seçme Sınavı na girecek memur adayları ,  Bursa  daki  toplu   ulaşım  araçlarından ücretsiz yararlanacak.

Kamu Personeli Seçme Sınavı , (KPSS 2019) 14  Temmuz  Pazar günü yapılacak. Gerek üniversite sınavı gerekse geçen yıl yapılan KPSS de adaylara ücretsiz  ulaşım  desteği veren  Bursa  Büyükşehir Belediyesi , Pazar günü sınava girecek memur adaylarını yine sınav merkezlerine ücretsiz taşıyacak. BursaRay , tüm Burulaş otobüsleri ile tüm Özel Halk otobüsleri ve ilçelerdeki halk otobüslerinde geçerli olacak ücretsiz  ulaşım  uygulaması  Bursa  şehir içi  toplu  taşıma sistemi ile Mustafakemalpaşa , Karacabey , Gemlik ve İnegöl ilçelerindeki ilçe içi  toplu  taşıma sistemlerinde geçerli olacak. Ücretsiz  ulaşım  uygulaması ilçeler ile  Bursa  şehir merkezi arasındaki ulaşımda geçerli olmayacak. Sınavına girecekler 14  Temmuz  Pazar günü saat 18.00 a kadar  toplu  ulaşımdan ücretsiz yararlanabilecekler. Sınava girecek memur adaylarının , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =