UMED- Trend Micro Bilişim Akademisi’ne başvurular başladı

Uluslararası Medya ve Enformasyon Derneği’nin (UMED)  Bilişim   Akademisi  için  başvurular  bugün başladı.

haber7
0

UMED  Bilişim   Akademisi  başlıyor. Alanında uzman isimlerle 18 konuda  Bilişim  dersleri verilecek olan akademi için  başvurular  bugün başladı. Ücretsiz olan bu akademiye katılmak isteyenlerin , 22 Temmuz’a kadar info@umed.com.tr adresine CV göndermeleri gerekiyor.

 

 

Trend  Micro  Kurumsal Siber Güvenlik Çözümleri desteğiyle gerçekleştirilen akademide , derslere sürekli katılım sağlayan ve başarılı olan öğrencilere 5 haftalık eğitimin sonunda sertifika verilecek. Akademinin sonunda , alanında uzman isimler gençlerle deneyim paylaşımları yapacak. 

Akademide eğitimler Cumartesi ve Pazar günleri 17.30’da başlayıp 19.30’da sona erecek.

 

 

Akademide İnternet ve Aktörleri , İnternetin Yönetimi , İnternet Teknolojileri , Güvenli İnternet , Arama Motorları , Erişim Engelleme , Sosyal Medya , Veri Analizi , Marka Yönetimi , Siber Güvenlik , Bilgi Güvenliği , Siber Zorbalık , Eğ Güvenliği ve Siber Defans , Yemleme , Köle Bilgisayarlar , İçerik Düzenlemeleri , İçerik Analizi , Online Gazetecilik dersleri yer alıyor. 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =