Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus'ın fiyatı sızdırıldı! İşte beklenen fiyatlar

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un en güçlü amiral gemisi  Samsung   Galaxy   Note  10'un  fiyatı  tanıtım öncesi sızdırıldı. Ortaya çıkan sızıntılara bakıldığında hayranları tarafından sabırsızl

haber7
0

Samsung  Galaxy   Note  10 un  fiyatı  sızdırıldı. 7 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan lansmanda tanıtılacak olan  Samsung   Galaxy   Note  10 ve  Note  10  Plus  ın  fiyatı  tanıtım öncesi sızdırıldı.

 

 

MERAKLA  beklenen   Samsung   Galaxy   Note  10 UN FİYATI SIZDIRILDI!

Daha öncesinde isabetli sızıntıları ile ün yapan WinFuture editörlerinden Roland Quandt ,  Samsung   Galaxy   Note  10 ve  Galaxy   Note  10  Plus  ın Avrupa satış fiyatlarını açıkladı. Hayranları tarafından büyük bir merakla  beklenen  cihazın fiyatları , tahmin edilenin ötesine geçmeyecek gibi görünüyor.

 

 

Ortaya atılan iddiaya göre  Samsung   Galaxy   Note  10 256 GB lık modeli 999 euro , daha üst modeli olan Samsung  Galaxy   Note  10  Plus  ın 256 GB lık modelinin 1.149 euro olacağı ortaya atılan iddialar arasında yerini alıyor. Söz konusu Avrupa fiyatlarına bakıldığında  Galaxy   Note  10 veya Galaxy  Note  10  Plus  ın Türkiye de 7.500 TL ve 8 bin TL aralığında satışa sunulması bekleniyor.

SAMSUNG  Galaxy   Note  10 UN ŞİMDİYE KADAR ORTAYA ÇIKAN ÖZELLİKLERİ!

Güney Koreli teknoloji devi  Samsung  un en güçlü amiral gemilerinden biri olacak olan  Galaxy   Note  10 serisi , firmanın elinde bulunan en son teknolojiyi kullanıcıları ile buluşturacak.  İşte  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =