'AK Parti’den kopma olmaz'

 Erdoğan  , eski bakan Ali Babacan’ın yürüttüğü yeni  Parti  çalışmalarını değerlendirirken “AK Parti’den hiçbir arkadaşımın bunlarla hareket edeceğini düşünmüyorum” dedi.

haber7
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  , Ali Babacan’ın yürüttüğü yeni  Parti  çalışmaları ile ilgili olarak “Daha öncekiler hüsrana uğradı , bunları da aynı son bekliyor” değerlendirmesini yaptı.  Erdoğan  , geçen hafta başladığı milletvekilleri ile istişare toplantılarının sonuncusunu dün gerçekleştirdi. 20’ye yakın milletvekilinin söz aldığı toplantıda  Erdoğan  seçim sonuçlarını değerlendirdi ve milletvekillerinden gelen görüşlere cevap verdi. Edinilen bilgilere göre  Erdoğan  , seçimlerin artık geride kaldığını , önümüzdeki dört senelik süreçte milletle olan bağlarını daha da güçlendireceklerini söyledi.  Erdoğan  “Seçimlerden büyük bir başarı ile çıktık. Ankara ve İstanbul gibi sembol yerlerde belediye başkanlıklarını kaybetmiş olabiliriz ama Türkiye genelinde zafer yine bizim olmuştur. Siz de artık seçim sonuçlarına takılıp kalmayın , biz elbette ki , istişarelerimizi , değerlendirmelerimizi yapacağız. Hatalarımızı eksiklerimizi tespit edeceğiz. Teşkilatlarımızla değerlendireceğiz. Milleti dinleyeceğiz ve önümüze bakacağız.  2023 seçimlerine daha güçlü gireceğiz” dedi.

“HÜSRANA UĞRARLAR”

Ali Babacan’ın yürüttüğü yeni  Parti  çalışmalarına ilişkin milletvekillerinin “AK Parti’den başka istifalar olabileceği ve Babacan ve ekibinin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =