General Mobile'den GM Hep Yeni kolaylığı! Aldığınız fiyata telefonu geri alacak

Yerli telefon üreticisi  General   Mobile  , destek paketi kapsamında  GM Hep Yeni  kampanyasını devreye aldı.  GM Hep Yeni  kapsamında telefon satın alan kullanıcılar , 2 yıl içerisinde eski telefonlarını değer kaybetmeksizin  General  Mobile

haber7
0

General  Mobile  den  GM Hep Yeni  adında  Yeni  bir destek paketini devreye soktu. Söz konusu destek paketi sayesinde  General   Mobile  telefon sahipleri telefonları değer kaybetmeden yenileyebilecek.

GENERAL MOBİLE GM  Hep  YENİ PAKETİ İLE FARK YARATACAK!

Yerli telefon üreticisi  General  Mobil , kullanıcılarına 2 yıl içerisinde satın aldıkları telefonları GM  Hep   Yeni  paketi kapsamında değer kaybetmeden  geri  alma sözü verdi. Bu kampanya sayesinde kullanıcılar satın aldıkları telefonları 2 yıl içerisinde değer kaybı yaşamadan  General   Mobile  e  geri  verecek ve farkını ödeyerek bir üst modele geçiş yapabilecek. Yani General  Mobile  GM8 telefona sahip olan bir kişi telefonunu GM 9 Pro ya yükseltmek istediğinde iki cihaz arasındaki 700 TL farkı ödeyerek GM 9 Pro sahibi olabilecek.

GENERAL MOBİLE GM  Hep  YENİ PAKETİNİN DETAYLARI!

GM  Hep   Yeni  paketi eşi benzeri olmayan bir fiyat koruma paketidir. 2 yıl içerisinde telefonunuzu getirin , satın  Aldığınız  fiyattan  geri  alalım , size son model  Yeni  telefonumuzu verelim. Bu paketten yararlanma koşulları aşağıdaki gibidir.

+  GM Hep Yeni  paketi , sadece www.generalmobile.com adresi üzerinden satılan telefonlar ile  General   Mobile  Yetkili Servisleri’nde hizmet gören telefonlar için ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =