Halkla İlişkiler'in Oscar'larından CİMER'e iki ödül birden

‘Halkla İlişkilerin Oscarları’ olarak kabul edilen Uluslararası  Halkla   İlişkiler  Derneği (IPRA) ‘Altın Küre Mükemmellik Ödülleri’nde  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı   iki  ödüle lay

haber7
0

Halkla  İlişkiler  Derneği (IPRA) ‘Altın Küre Mükemmellik Ödülleri’nde  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı   iki  ödül  birden  aldı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ,  ödül töreni  ve alınan ödüllerle ilgili sosyal medyadan açıklamada bulundu.

Altun un açıklamaları:

CİMER faaliyetimiz ‘Halkla İlişkiler’ kategorisinde , 2019’DA ÜLKEM İÇİN BİR FİKRİM VAR projemiz de ‘Toplumsal Katılım’ kategorisinde ‘Altın Küre Mükemmellik Ödülü’ne hak kazandı. Ülkemize hayırlı olsun.

Devlet-Millet ilişkisini güçlendirmeye yönelik çalışmalarımızla kazandığımız bu ödüllerin , aynı zamanda ülkemizin uluslararası alanda nitelikli temsiline katkı sunmasından dolayı büyük bir gurur yaşıyoruz. Bu başarıda emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =