Taraftar protesto! G.Saray halkındır Lisenin değil'

Galatasaray'ın  Taraftar  grubu ultrAslan , Mustafa Cengiz başkanlığındaki yönetim kurulunun idari açıdan ibra edilmemesiyle ilgili alınan tedbir kararının kaldırılması için açılan davayı  protesto  etti.

haber7
0

Sarı-kırmızılı kulüpte 23 Mart ta gerçekleştirilen mali genel kurul toplantısında yönetim kurulunun idari açıdan ibra edilmemesine ikinci başkan Abdurrahim Albayrak ve başkan yardımcısı Yusuf Günay ın aldırdığı tedbir kararına yapılan itirazla ilgili duruşma başladı.

Sarı-kırmızılı taraftarlar , Çağlayan da bulunan İstanbul Adalet Sarayı ndaki 14. Asliye Hukuk Mahkemesi nde görülen duruşmayla ilgili  protesto  düzenledi.

ultrAslan ın organize ettiği protestoda bir araya gelen bir grup  Taraftar  , sloganlarla idari ibrasızlıkla yönetim kurulunu değiştirme yöntemine tepki gösterdi.

Tezahüratlarla durumu  protesto  eden taraftarlar , "Galatasaray  halkındır   Lisenin  değil" , "Milyonlarca ses Galatasaray halkın diyor" , "Mekteb-i Sultani Onurumuzdur , liseci zihniyet sorunumuzdur" ve "Tüzük değişsin üyelik açılsın" ifadelerinin yazılı olduğu pankartlar açtı.

ultrAslan  Taraftar  grubu avukatı Serdar Öktem in okuduğu basın açıklamasında , özetle şu ifadeler kullanıldı:

"Bu tavrımızı lekelemek için atılan iftiraların ve yapılan provokasyonların aksine mevcut yönetimi desteklemeye  değil  , Galatasaray ın başına gelecek bu ve bundan sonraki tüm yönetimlerin rahatlıkla çalışabilmesi için lisecilerin idari ibrasızlık adı altında darbe kültürüne karşı her zaman Galatasaray taraftarının ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =