300 saatlik kamera kaydı izlendi, kayıp kadın orada bulundu!

Rize'nin Çamlıhemşin ilçesi Topluca köyünde cep telefonunu alan eşine kızdığı için evi terk eden ve kendisinden haber alınamayan 3 aylık evli ve 1 ,5 aylık hamile Başak Çamkerten (20) için ö

haber7
0

Çamlıhemşin in Topluca köyünde oturan , 3 aylık evli ve 1 ,5 aylık hamile Başak Çamkerten , 24 Haziran da evinden çıkıp , dönmedi. Eşinden haber alamayan Mehmet Çamkerten , jandarmaya  kayıp  ihbarında bulundu. Olay yerine gelen ekipler , arama çalışması başlattı. Köy ve çevresinde yapılan arama çalışmalarında , Başak Çamkerten e ait bir ize rastlanılamadı.

Genç kadının evi terk etmeden önce cep telefonunu alan eşi Mehmet Çamkerten ile tartıştığı öğrenildi. Eşine kızan kadının evi terk ederek ortadan kaybolduğunun belirlenmesi üzerine arazide yapılan arama çalışmaları durduruldu.300 SAATLİK  kamera  KAYDI İZLENDİ Rize ve Çamlıhemşin İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesinde genç kadının bulunması için özel bir ekip kuruldu. Ekip , kadının ilçeden ayrıldığı andan itibaren izini sürerek , yaklaşık  300   saatlik  güvenlik  kamera  kayıtlarını izledi. İncelemeler sonucunda genç kadının  Eskişehir  de bir evde olduğu belirlendi. Ulaşılan  kadın  , Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü nce koruma altına alınarak ,  kadın  sığınma evine yerleştirildi. Genç kadının eşi ile tartıştıklarını belirterek evden kaçtığı yönünde ifade verdiği öğrenildi. 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =