Takipçilerinden tanınmaz hale gelen Hazar Ergüçlü'ye acil dön çağrısı!

 Hakan Muhafız  isimli dizi projesiyle büyük bir çıkış yakalayan ünlü oyuncu  Hazar   Ergüçlü  , sarı rengine boyattığı saçlarıyla  tanınmaz   hale  geldi.  Hazar   Ergüçlü  sosyal medya arac

haber7
0

Son dönemlerde  Hakan Muhafız  adlı Netflix platformunda yayınlanan yapımda yakaladığı başarıyla adından söz ettiren  Hazar  Ergüçlü bambaşka biri haline dönüştü.  Hazar  Ergüçlü , pek çok ünlünün kuaförlüğünü üstlenen Önder Tiryaki ye saçlarını yaptırarak yepyeni bir stile kavuştu. Sarı rengine boyattığı saçlarının ve kaşlarının yeni halini sosyal mecra Instagram üzerinden kullanıcılarla paylaşmayı ihmal etmeyen  Hazar  Ergüçlü eleştiri oklarının hedefi haline geldi.  Hazar  Ergüçlü nün dudak uçuklatan son hali geniş bir kitle tarafından beğenilmezken , bir an önce eski haline dönmesi gerektiğine dair yorum bombardımanına tuttu. 

Shop kurbanı olanlar kervanına Ali Rıza Bey (Halil Ergün) de katıldı!

Hazar Ergüçlü nün olduğundan daha farklı bir görünüme sahip olduğunu gören kişiler , siyah saçlarının kendisine yakıştığının özellikle altını çizerek isyan bayraklarını kaldırdı.  Hazar  Ergüçlü , Based Istanbul dergisinin fotoğraf çekimi için kamera önünde yer alarak yeni saç stiliyle iddialı ve kendinden emin pozlar verdi. Zeynep Özkanca’ya poz veren  Hazar  Ergüçlü , saç imajıyla takipçilerinin şaşkınlıktan aklını başından aldı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =