Shop kurbanı olanlar kervanına Ali Rıza Bey (Halil Ergün)'de katıdldı!

Ünlü sanatçı Mine Koşan'ın Yaprak Dökümü'nde üstlendiği  Ali   Rıza   Bey  rolüyle hafızalara kazınan isim Halil Ergün ile beraber çekildiği fotoğraf sosyal mecranın gündemine bomba

haber7
0

Bir dönem Kanal D ekranlarına damgasını vuran Yaprak Dökümü isimli dizi projesinde  Ali   Rıza   Bey  karakteriyle akıllarda kalıcı bir iz bırakan Halil Ergün filtreli fotoğrafıyla sosyal platformda büyük yankı uyandırdı. Usta şarkıcı Mine Koşan , sosyal mecra aracılığıyla aradan uzun yıllar geçmesine rağmen  Ali   Rıza   Bey  lakabıyla anılan Halil Ergün ile birlikte fotoğraf yayınlandı. Ancak Mine Koşan , Halil Ergün le yan yana poz verdikleri fotoğraf karesinde yüz güzelleştirici ve gençleştirici filtreyi uygulaması üzerine kullanıcılar gördükleri karşısında neye uğradığını şaşırdı. Halil Ergün ün adeta olduğundan çok daha farklı biri haline geldiği shoplu fotoğrafıyla karşılaşanlar komik ve eğlenceli yorumları birbiri ardına sıralamaktan kendini alıkoyamadı.

Her defasında  Ali   Rıza   Bey  olarak anılan Halil Ergün , pek çok kişinin diline düşüp tiye alınırken kendisine ‘’Ağzımızın tadı kaçtı , Keşke  Ali   Rıza   Bey  i normal haliyle görseydik , Halil  Bey  baby face olmuş , Yeni doğmuş gibi’’ şeklinde yorumlar yapıldığı görüldü.

Ünlü sanatçı Mine Koşan , oyuncu Halil Ergün ile beraber filtreli fotoğrafı takipçileriyle paylaşarak , hemen altına ise; "Sevgili sanatçı dostum Halil Ergün ile bizzz Babel müzikhol de arkadaşımıza ziyaret Ogün Turan hayırlı olsun" notunu düştü.

...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =